شرایط میزبان

  • فرد میزبان به منظور ثبت و تایید اقامتگاه می بایست مدارک هویتی خود اعم از: تصاویر شناسنامه و کارت ملی، مدرکی مستند بر مالکیت اقامتگاه و مجوزهای مربوطه را مطابق با واقعیت در سایت ویلا ولز آپلود نمایند.
  • میزبان می بایست کلیه تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را به صورت کامل و به طوری که باعث ایجاد ابهام و مغایرت برای مهمان نشود را در سایت ویلا ولز قرار دهد.
  • میزبان متعهد میگردد کلیه اطلاعات بارگذاری شده در مجموعه ویلا ولز مطابق با واقعیت بوده و در صورت تغییر در اطلاعات مالکیت و یا اقامتگاه اعم از: تصاویر، هزینه اجاره، شرایط و امثالهم، اطلاعات را فورا در ویلا ولز به روز رسانی نماید و یا به واحد پشتیبانی اطلاع دهد.
  • میزبان متعهد می گردد اطلاعات مربوط به احراز هویت شامل: تصویر کارت ملی، سند مالکیت، قبض آب و برق و گاز و غیره را به درستی وارد کند. در این موارد، هرگونه جعل یا تخلف پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.
  • درصورتی که میزبان خود مالک نباشد، باید با اجازه مالک اقدام به اجاره دادن و ثبت اقامتگاه کند و اسناد مثبته شامل وکالت نامه را در سایت ویلا ولز بارگذاری نماید؛ در غیر این صورت میزبان متخلف بوده و اقامتگاه وی تایید نخواهد شد و ویلا ولز در این خصوص مسئولیتی ندارد.
  • شماره حسابی که میزبان در ویلا ولز وارد می کند، در راستای قوانین کشور باید به نام میزبان باشد. در غیر این صورت، هزینه اجاره تا زمان معرفی حساب به نام شخص کاربر میزبان نزد ویلا ولز نگه داشته می شود.
  • میزبان موظف است تنها اقامتگاهی را در ویلا ولز ثبت کند که مجوز فعالیت آن را از مراکز ذیربط دریافت کرده و یا جهت دریافت مجوز اقدام نموده و پروسه دریافت مجوز در حال انجام باشد. در صورت تخلف در این مورد میزبان مسئول تخلف شناخته می شود و ویلا ولز مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

2) تعهدات کاربر میزبان

1- میزبان میبایست شماره تماسی در حساب کاربری خود معرفی نماید که همیشه امکان پاسخگویی به آن را داشته باشد و مکلف است به تمام تماسها و پیامکهای دریافتی از سوی ویلا ولز به موقع پاسخ دهد.

2- بعد از رزرو اقامتگاه تعامالت میزبان با مهمان اعم از گرفتن کارت شناسایی، هماهنگی تحویل و امثالهم بر عهده میزبان است و ویلا ولز در این خصوص مسئولیتی ندارد.

3- میزبان موظف بر نظافت اقامتگاه قبل از ورود و بعد از خروج مهمان است.

4- تحویل دادن اقامتگاه در وضعیت تمیز به مهمان، از دیگر وظایف میزبان می باشد و چنان چه مهمان از نظافت اقامتگاه راضی نباشد، می تواند قبل از تحویل اقامتگاه خواستار نظافت شود و در صورت اجتناب میزبان از نظافت، تصمیم گیری بر مبنای عکسهای ارسالی از وضعیت فعلی واحد بر عهده ویلا ولز است و میتواند وجه رزرو را کامل به مهمان بازگرداند و رزرو اقامتگاه را کنسل نماید.

5- میزبان باید بعد از خروج مهمان اقامتگاه را بررسی نماید و اگر خسارتی از سوی مهمان به اقامتگاه وارد گردیده، میزبان باید خود این موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری نماید و ویلا ولز در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

6- احراز هویت مهمان بر عهده میزبان است. در همین راستا میزبان میبایست مدارک شناسایی اعم از: کارت ملی، شناسنامه، سند محرمیت، کارت خودرو و دیگر اوراق هویتی از مهمان دریافت نماید. میزبان باید این مطلب را در شرایط رزرو اقامتگاه ذکر نماید تا مهمان مدارک لازم را در هنگام تحویل اقامتگاه به همراه داشته باشد. عدم هویت سنجی و عواقب آن به عهده میزبان است. یک مدرک شناسایی به رسم امانت نزد میزبان تا هنگام تحویل ملک باقی می ماند. ویلا ولز در خصوص مفاد این بند هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

7- میزبان تایید مینماید که هزینه اجاره درج شده در ویلا ولز قطعی و نهایی است و اخذ هرگونه هزینه اضافه از مهمان تحت هر عنوان نظیر: حق کمیسیون، پورسانت و غیره مجاز نمی باشد. ارائه هر گونه خدمات اضافه بر آنچه که در صفحه شرایط اقامتگاه ذکر شده است همچون: هزینه شارژ کپسول گاز، هزینه تمیز کردن استخر و… خارج از توافق طرفین می باشد و احتیاج به توافق مجدد با مهمان دارد.

8- میزبان متعهد است در صورت تمدید مدت رزرو اقامتگاه از سوی مهمان، موضوع را از طریق ویلا ولز اطلاع دهد.

9- میزبان متعهد میگردد که مشخصات اقامتگاه و امکانات آن را دقیقا مطابق آنچه که در ویلا ولز ثبت و تعریف شده است، در اختیار مهمان قرار دهد. در صورتی که مهمان هنگام تحویل، مطابق تصاویر و توضیحات درج شده متوجه عدم صحت این اطلاعات شود، میتواند اقامتگاه خود را قبل از ورود کنسل کند و وجه را کامل دریافت نماید.

10- درصورت هرگونه تغییر در اطلاعات حساب بانکی میزبان، این موضوع باید در سایت به روز رسانی شده و کتباً به اطلاع مجموعه برسد.

11- میزبان متعهد می گردد اقامتگاه رزرو شده جهت مهمان را در هیچ قالبی همچون: اجاره، حق انتفاع و غیره در اختیار مهمان یا فرد دیگری برای همان تاریخ قرار ندهد.

12- میزبان متعهد می گردد در صورت عدم مراجعه مهمان به اقامتگاه رزرو شده، ملک تا پایان مدت رزرو، برای مهمان خالی بماند. در این شرایط مهمان می پذیرد که هیچ گونه وجهی به او عودت داده نشود. بدیهی است در صورت درخواست لغو رزرو توسط مهمان، مطابق قوانین کنسلی آن اقامتگاه رفتار میشود.

13- میزبان با ایجاد حساب کاربری و ثبت اقامتگاه، اجازه بدون حق عدول را به ویلا ولز میدهد تا از تصاویر اقامتگاه وی در شبکه های اجتماعی، بالگ و سایر رسانه های وابسته یا مرتبط با ویلا ولز به صورت رایگان استفاده نماید.

14-وب سایت ویلا ولز مبلغ رزرو اقامتگاه را ساعت 10 صبح روز بعد از شروع تاریخ رزرو یا تحویل اقامتگاه به مهمان توسط شماره شبا تایید شده توسط سایت به حساب میزبان واریز میگردد.

  • شماره حسابی که میزبان در ویلا ولز وارد می کند، در راستای قوانین کشور باید به نام میزبان باشد. در غیر این صورت، هزینه اجاره تا زمان معرفی حساب به نام شخص کاربر میزبان نزد ویلا ولز نگه داشته می شود.